Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Kripto Para Analisti Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC) Tahmininden Bahsetti

Kripto para analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) nihayetinde bir yön seçmesi gereken kritik bir kavşağa yaklaştığını söyledi.

Yeni bir videoda Cowen, Bitcoin’in tarihindeki diğer dönemlere benzeyen bir düzende daha yüksek dipler kaydettiğini söylüyor. Analiste göre, Bitcoin’in mevcut piyasa yapısını yansıttığı diğer zamanlar, BTC’nin toplandığı 2013’te ve 2018’de bir ayı piyasasında olduğu zamandı.

“Benzer bir fiyat hareketi gördüğümüz birkaç durum oldu. 2013’te bir kez, biz de daha yüksek dipler koyuyorduk. Bir düşük koyduk, daha yüksek bir düşük koyduk ve sonunda devam ettik. Ve daha sonra 2018’de daha yüksek dipler koyduğumuz yer. 2018’de daha yüksek dipler vardı ve böylece siz de aynı şeyi tartışabilirdiniz ama sonunda, o düşük sonunda düştü ve biz de daha düşük bir dip gördük.”

Cowen, Bitcoin’in tarihsel olarak büyük eğilim tersine dönüşlerine yol açan bir model oluşturmasıyla birlikte, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı için sırada ne olabileceğine bakıyor. Analist, yükseliş eğilimini yeniden kazanmak ve ayı piyasası olasılığını azaltmak için BTC’nin şu anda yaklaşık 49.000 dolar seviyesinde bulunan 200 günlük basit hareketli ortalamasını (SMA) geri alması gerektiğini söylüyor.

“Bitcoin geri gelip 200 günlük SMA’sının üzerine çıkma ve 50.000 dolar seviyesine çıkma cesaretini bulabilirse, o zaman daha düşük bir dip olmazsa bu aslında Bitcoin için oldukça yükseliş gibi görünecek… Daha düşük bir değer olsa ne olur? Düşersek ve en düşük 30.000 dolara gelirsek ve sonra sıçrarsak ne olur? Dikkate alınması gereken bir şey, daha düşük bir dip yapsak bile, 40.000 dolara veya belki 42.000 ila 43.000 dolara geri dönme şansımızın hala yüksek olmasıdır. Bunun olması için hala iyi bir şans var.”

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.