Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
You have not selected any currencies to display

McLaren Metaverse’e Giriyor

İngiliz lüks otomobil üreticisi McLaren, Web 3.0 çalışmalarını kapsayan Special Operations’ı tanıttı ve McLaren Metaverse’e giriyor. Daha önce ünlü spor otomobil üreticileri Lamborghini ve Ferrari, metaverse ve NFT dünyasına adım atmıştı.

Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili resmi bir duyuru yapan McLaren, özel yol haritalarının yer aldığı web sitesinde müşterilerine sınırlı sayıda olan McLaren NFT’lerine özel erişim sağlayacağını açıkladı. McLaren, özel üyelere erişim sağlarken, müşterilerine MSO Lab teknoloji merkezinde sanal tur ve MSO Lab ekipleriyle özel etkinliklere davet gibi özel avantajlar ve ödüller de verecek. Ayrıca, NFT’lere sahip kişiler, şirketin tasarım ekibi tarafından oluşturulan ve daha önce hiç görülmemiş dijital çizimlere de erişim sağlayabilecek.

McLaren Metaverse’e giriyor şirketin tasarım ekibi, yakın gelecekte piyasaya sürülmesi planlanan NFT’leri ilk etapta sınırlı sayıda piyasaya sürecek ve bu NFT’ler’i oluşturmak için MSO LAB ile işbirliği yaptı. MSO, tasarımcıların ve mühendislerin birlikte çalıştığı bir atölyedir ve yeteneklerini Web3 dünyasına sunarak performans, olasılık ve tasarımın sınırlarını zorlamayı hedefliyor.

McLaren Metaverse’e giriyor ve şirketin pazarlama direktörü Gareth Dunsmore konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Web3 evrenindeki müşteriler ve hayranlarla etkileşim kurmanın yeni bir yolunu yarattık. McLaren özel operasyonlar, McLaren Automotive’in şirket içi ısmarlama bölümüdür, bu nedenle MSO LAB ile meta veri tabanında fiziksel kısıtlamalardan bağımsız olarak olasılık ve tasarımın sınırlarını zorlayacağız.”

Related Posts

Leave a Reply

You have not selected any currencies to display