Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Shiba Inu’nun Metaverse’ü

Shiba Inu merakla beklenen metaverse projesini açıkladı ve Shiba Inu’nun metavers’ü adıyla ilgili henüz bir karara varılamamış olsa da şimdilik Shiba Lands ve Shibverse isimleri ile anılıyor. Shiba topluluğu, metaverse ile daha da büyümeyi ve SHIB, LEASH ve BONE token’leri üzerinden yeni yatırım seçeneklerine kavuşmayı hedefliyor. Shiba Land metaverse, bir kısmı özel olarak kalacak olan 100.595 arazi parselinden oluşacak. Geliştiriciler, Ethereum’un yerel kripto para birimi olan ether’i bir arazi fiyatlandırma belirteci olarak kullanmaya karar verdiler. Popüler kripto para birimi shiba inu’nun (SHIB) arkasındaki geliştiriciler, sanal gerçeklik projeleri SHIB: The Metaverse’ün ayrıntılarını açıkladılar ve bazıları özel kalacak olan 100.595 arazi arsasını duyurdular.

Shiba Lands’te arsa satışları nasıl gerçekleşecek?

Shiba Inu’nun metavers’ü Shiba Lands projesi, tıpkı rakipleri The Sandbox, Decentraland ve CryptoVoxels gibi çok yakında arazi satışlarına başlayacak ve arsalar etap etap satışa çıkacak. Giriş aşaması, dört kategoriye ayrılan 36.431 parselin kilidini açacak ve 0,2 ETH ile 1 ETH arasında fiyatlandırılacak. Ekip, Shiba Inu yerel paraları için aşağı yönlü bir risk olmadığından emin olmak için arazi fiyatlandırma belirteci olarak nötr kripto para birimini kullanmaya karar verdi. Geliştiriciler yayınladıkları duyuruda, “Ekosistem jetonlarımızı kullanmak bir risk çünkü onları nakite çevirmek için kendi jetonlarımızın fiyatını düşürmemiz gerekecek ve bu planlarımızdan çok uzak” dedi.

Geliştirici ekip, sanal arsa satın alımıyla kullanıcıların pasif gelir elde etme ve ödüller kazanma gibi avantajlar elde edebileceğini iddia ediyor. Ayrıca arazi sahipleri için bazı ayrıcalıklar olacağı ve bunların yakın zamanda açıklanacağı söyleniyor. Shiba Inu, böylece Decentraland ve Sandbox gibi Metaverse sektörünün lider projeleriyle sıkı bir rekabete başlayacak. Bunun yanında Shiba geliştiricileri, SHIB ekosistemi içerisinde yer alan merkeziyetsiz borsa ShibaSwap’ın tokeni Doge Kille (LEASH) token sahiplerinin de Shiba Lands’in ön satışına katılım sağlayabileceklerini de bildirildi. 

Shiba Inu’nun metavers’ü Shiba Lands’de arazi alıcıları pasif gelir elde edebilecek, oyun içi kaynakları toplayabilecek ve ekibin yakında açıklayacağını söylediği ödüller üretebilecekler. Arazi sahipleri, köpek temalı SHIB jetonunu kullanırken ve yakarken arsalarını yeniden adlandırabilecekler. Geliştiriciler, LEASH ve BONE gibi SHIB ekosistem paralarının geri kalanının, daha fazla aşama kullanıma sunuldukça bir rol oynayacağını ve LEASH sahiplerinin daha sonraki aşamalarda arazi satın alabileceğini de sözlerine ekledi.

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.