Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.
coca cola metaverse

Coca-Cola Metaverse’de

Coca-Cola Metaverse’de Fortnite alanında “Zero Sugar Byte” adıyla yerini aldı. İçecek tasarımını ve oyuna yerleştirme işini, oyun kuruluşu PWR yapıyor ve bu ürün için Fortnite Creative’de Pixel Point isimli özel bir ada yaratılıyor.

Pixel Point’e giren kullanıcıları, Coca-cola temalı mini oyunlar oynamanın yanı sıra, koleksiyonların yayınlanacağı ve gizli hazinelerin keşfedileceği bir süreç de bekliyor olacak. 2 Mayıs’tan itibaren ABD’deki dükkanlarda yerini alacak olan “piksellerin aroması”nın tadı Coca-Cola sevenler tarafından merakla bekleniyor. Önce Coca-Cola Metaverse’de yerini aldı, şimdi gerçek dünyada yerini alması merakla bekleniyor.

Piksellerin Aroması’nın Tadı Acaba Neye Benzeyecek?

Coca-Cola küresel strateji kıdemli direktörü Oana Vlad yaptığı açıklamada, Coca-Cola Creations’ın ikinci ürününde piksellerin hilelerinden ilham alan yenilikçi bir tat yaratmak istediklerini, bu sebeple içeceğe “piksellerin aroması” adını verdiklerini ve oyun sektöründeki olağanüstü deneyimlerden ilham aldıklarını belirtti. 

Coca-Cola Creations daha önce de, Coca-Cola Starlight ile Coca-Cola Metaverse’de bünyesinde AR filtreler, ASMR deneyimler ve Staple iş birliğiyle özel giyim ürünleri tasarlamıştı. Şirketin Coca-Cola Creations bünyesinde çıkardığı her ürün, Z kuşağına hitap edip etkilemeye de devam ediyor. Bu açıdan bakıldığında, Pixel Point oyunlarının yeni pazarlama stratejilerini de beraberinde getireceğini söyleyebiliriz. 

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.