Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Coinbase NFT Pazar Yeri Açıldı

En önemli kripto para borsalarından biri olan Coinbase, 2021 Ekim ayında kendi NFT platformunu kuracağını duyurmuştu Coinbase NFT pazar yeri açıldı ve beklenen platformun beta sürümü kullanıcılarla buluştu. Coinbase’in pazar yerinde, Ethereum blockchain’inde yaratılan NFT koleksiyonlarının yanı sıra,  Doodles, World of Women ve Azuki NFT koleksiyonları da yer alıyor. 

Coinbase NFT

Coinbase NFT ürün koordinatörü Alex Plutzer, ilerleyen dönemde diğer blockchainlerde yaratılan NFT koleksiyonlarını da bünyelerine dahil edeceklerini açıkladı. Coinbase bir süreliğine NFT işlemleri için komisyon ücreti almayacak. Kullanıcılar, Coinbase pazaryerinde NFT alabilmek için Coinbase cüzdanlarını ya da kendi kişisel cüzdanlarını kullanabilecek. Coinbase NFT pazar yeri açıldı ve kullanıcılar beta sürümü test etmeye başlamasının ardından pazar yeri 18 yaş üzeri tüm kullanıcılara açılacak. 

NFT Pazar Yeri

Coinbase NFT pazar yerinde kullanıcılar; koleksiyonlar, üreticiler ve koleksiyonerlerle etkileşim kurabilecek. Kullanıcılar, pazar yeri aracılığıyla birbirlerini takip edip, aynı zamanda yorum yapabilecekler.

Coinbase NFT Kayıt

Coinbase, Twitter ve Discord topluluklarını da tek bir alanda topladığını ifade ederek, NFT pazarlama stratejilerinde odak noktası olan topluluk yaklaşımını, Coinbase NFT pazar yerinde de göreceğimizin sinyallerini veriyor. Coinbase, NFT’lerin sunulduğu ülkede yasa dışı olmadığı sürece pazar yerine yüklenen herhangi bir NFT’yi denetlemeyi de düşünmüyor. Coinbase NFT pazar yeri açıldı ve Coinbase platfomunda üç aylık alım satım hacmi 547 milyar dolar. 89 Milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Coinbase, kullanıcı tabanını potansiyel koleksiyonerlere dönüştürmeyi hedefliyor. 

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.