Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
You have not selected any currencies to display

David Beckham NFT’ye Hazırlanıyor

NFT dünyasının popülerliğinin her geçen gün artmasıyla birçok ünlü isim ve şirketler birer birer kendi NFT’lerini yaratırken, David Beckham NFT’ye hazırlanıyor. Beckham, metaverse ve NFT ile ilgili 3 ticari marka başvurusunda bulundu. Ticari marka başvuruları; Beckham’ın NFT’ler, dijital jetonlar, sanal giysiler, ayakkabılar, başlıklar, sanal performanslar ve eğlence etkinliklerini içeriyor.

Beckham; platformu pazarlamak ve erişimini artırmak için birinci katman blok zinciri protokolü DigitalBits ile çalışacak. David Beckham NFT’ye hazırlanıyor ancak futbol dünyasında metaverse’e giren ilk kişi değil. Lionel Messi, Kylian Mbappe ve Neymar gibi süper yıldızlara sahip Fransız futbol devi Paris Saint-Germain’de Mart ayında bir ticari marka başvurusunda bulunmuştu.

NFT ve metaverse ile ilgili ticari marka başvurusu yapan diğer önemli isimler arasında; Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri’nin hava hizmeti şubesi, kayıt sanatçısı Billie Eilish, çok uluslu enerji şirketi Chevron, küresel ödeme kolaylaştırıcısı Mastercard, enerji içeceği devleri Red Bull ve Monster Energy, Mark Zuckerberg gibi isimler de yer alıyor. David Beckham NFT’ye hazırlanıyor bunun yanı sıra; iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, gıda endüstrisi devleri KFC, Taco Bell, Pizza Hut ve daha birçok ünlü isim ve şirket marka başvurusu yapanlar arasında yer alıyor.

Related Posts

Leave a Reply

You have not selected any currencies to display