Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Emirates, Bitcoin İle Ödeme Kabul Edecek

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük hava yolu şirketi ve dünyanın en prestijli havayollarından biri olan Emirates, Bitcoin ile ödeme kabul edecek.

Bitcoin artık birçok alanda ödeme yöntemi olarak kabul ediliyor. Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen hava yolu şirketi Emirates’in Bitcoin ile ödeme kabul etmesi havayolu şirketleri arasında bir ilk olacak.

Emirates, Bitcoin ile ödeme kabul edecek ve müşteri ihtiyaçlarını izleyen uygulamalar oluşturmak için personel alımı da yapmayı planlıyor. Emirates’in baş işletme görevlisi Adel Ahmed Al-Redha konu ile ilgili şunları söyledi: “Birleşik Arap Emirlikleri’nin lider hava yolu şirketi Emirates Havayolu, yakında bir ödeme hizmeti olarak Bitcoin’i benimseyecek”.

Emirates, bir süre önce müşteri etkileşimini artırabilmek ve gelirlerini yükseltebilmek için NFT projesi başlatacağını açıklamıştı. Emirates, Bitcoin ile ödeme kabul edecek ve buna ek olarak Dubai’de gerçekleşen Expo fuarında metaverse, NFT ve Web3 projeleri lansmanları yapacağının bilgisi de verildi.

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.