Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.
Fantom (FTM) Coin Nedir

Fantom (FTM) Coin Nedir?

Fantom kripto para birimi, finansal piyasada devrim yaratıyor ve yüksek popülaritesi ile dikkat çekiyor. Fantom FTM’nin vizyonu, gerçek dünyada geniş ölçekte konuşlandırılabilen hızlı DAG teknolojisini kullanarak dünyadaki tüm işlem organları arasında uyumluluğu sağlamak ve gerçek zamanlı işlemlere ve veri paylaşımına olanak tanıyan son derece güvenilir bir altyapı oluşturmaktır.

Fantom (FTM) Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

Fantom kripto, finans, telekomünikasyon, lojistik, elektrikli araç tedariki ve diğerleri gibi çeşitli endüstri dikeylerinde büyük ölçekte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Fantom Vakfı, platformu dünyadaki mevcut ve gelecekteki tüm ortak şirketler tarafından kullanılabilecek akıllı sözleşmelere dayalı yeni bir ekosistemle birlikte oluşturmayı amaçlıyor.

Platformun açık kaynak olması amaçlanmıştır. Bu nedenle topluluk tarafından kullanılır ve değiştirilir. Merkezi olmayan uygulamalar elde etmek için tercih edilebilecek bazı uygulama destek araçları sağlar.

Fantom (FTM) Coin Nedir
Fantom (FTM) Coin Ne İşe Yarar?

FTM Kripto Token Paylaşımı

3.175 milyon Fantom FTM kripto jetonu var. Fantom platformu, ekosistemi genişletmek için enflasyonist bir model benimser. Fantom, başlangıçta ağa daha fazla kullanıcı katıldıkça azalan, yılda yüzde 5’lik bir enflasyon oranı olacağını tahmin ediyor. Fantom platformu, kullanıcılarını teşvik etmek ve iyi para akışını korumaya katkıda bulunan kullanıcıları ödüllendirmek için çeşitli uygulamalar da tercih edecek.

Fantom jetonları şu şekilde dağıtılacaktır:

  • %40 jeton satışı
  • %30 Pazar gelişimi
  • %15 katkıda bulunanlar
  • %15 Fantom ekibi ve kurucuları

Jetonlarla ilgili yasal düzenlemeler geliştirilmeye devam ediyor. Fantom ekosisteminin tanıtımına yönelik FTM jetonlarının, önümüzdeki 5 sene boyunca yeni projeler, pazarlama kampanyaları, yeni çalışanların işe alınması ve büyüme için teşvik olarak kullanılması amaçlanıyor.

Fantom’un misyonu, dünyadaki tüm işlem komisyoncuları arasında uyumluluk sağlamak ve düşük maliyetle gerçek zamanlı işlemler ve veri alışverişi sağlayan bir ekosistem yaratmaktır. Ödül sistemi tüm Fantom kullanıcılarını ödüllendirmeyi içeriyor.

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.