Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Gateio Pazarlama Şefi, NFT’lerin Gelecekte Bitcoin’in Piyasa Değerini Aşacağını Söyledi

Son haftalarda ve aylarda, bazı ünlüler ve şirketler bu yeni ortaya çıkan finansal teknolojilere ve platformlara geçişlere hazırlanmaya başladıkça, NFT’ler ve metaverse hakkında halkın farkındalığında istikrarlı bir artış oldu.

Paris Blockchain Zirvesi’nde Kitco News’in sunucusu David Lin ile konuşan Gate.io’nun baş pazarlama sorumlusu (CMO) Marie Tatibouet, NFT’lerin geleceğinden ve genel olarak kripto para birimi sektörünün büyümesinden bahsetti. Tatibouet, özellikle piyasadaki çok sayıda yeni kullanıcının kripto alanına daha önce yaptıkları gibi Bitcoin gibi daha geleneksel yerleşik kripto para birimleri yerine NFT’ler aracılığıyla girdiği gerçeği ışığında, tokenize edilmiş koleksiyonların yükselişini vurguladı:

“Kripto için yeni kullanıcıların çoğu, Bitcoin veya Ethereum ile değil, ilk kez NFT’lerle dahil oluyor ve şu anda gördüğümüz şey, KYC’nin artık gerçekten bir engel olmadığı.”

Gate.io CMO’su, NFT’lerin piyasa değeri açısından Bitcoin’den daha büyük olacağına inandığını söyleyen Shark Tank’ın önde gelen yatırımcısı Kevin O’Leary hakkında konuşurken şunları kabul etti:

“Kesinlikle. Bence %100 çünkü NFT pazarı çok farklı şeyler olabilir ve örneğin tüm sanat eserlerinin NFT’lere veya parçalanmış NFT’lere sahip olacağını ve kısa bir süre için değil, 10 yıl sonra her bir sanat eseriyle ilişkilendirileceğini düşünüyorum. Bundan neredeyse eminim.”

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.