Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
You have not selected any currencies to display

GMT/STEPN Coinbase’de Listelenmeye Başlayınca Fiyatı Uçtu

Spor alanındaki Web3 projesi GMT/STEPN önce Binance borsasında ön satış yaptı, ardından GMT/STEPN Coinbase’de listelenmeye başlayınca fiyatı uçtu. STEPN, ilk NFT tabanlı web3 fitness takip uygulaması ve 2021 Aralık ayında Solana Hackathon yarışmasını kazanmıştı.

Fitness takip uygulamasına belli miktarda SOL karşılığı sneaker alınarak başlanıyor ve egzersiz durumuna göre GST ve GMT token kazanılıyor. Bu tokenler daha sonra sneaker satın alma, tamir etme veya aktivitelere katılma gibi etkinliklerde kullanılabiliyor.

Binance’in dikkatini çeken ve borsasına dahil ettiği STEPN, çıkışı ile birlikte önce 10 cent sınırına indi ardından birden hiç beklenmeyen istikrarlı bir yükselişe başlayarak 4$ barajını geçti ve tüm zamanların rekorunu kırdı. Bu ani yükselişe en büyük etken, GMT/STEPN’in Coinbase borsasında da listelenme haberi oldu yani GMT/STEPN Coinbase’de listelenmeye başlayınca fiyatı uçtu.

Opensea GMT ayakkabılarını listeleme kararı aldı. Geçtiğimiz hafta Binance’in 0.5BNB fiyatından satışa sunduğu ve başlangıçta 9 SOL olan ayakkabılar da 17 SOL’a yükselmiş durumda. GMT/STEPN Coinbase’de listelenmeye başlayınca fiyatı uçtu ve yatırımcısının yüzünü güldürdü ve güldürmeye de devam ediyor.

Related Posts

Leave a Reply

You have not selected any currencies to display