Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

NFT Summit İstanbul İçin Gün Sayıyoruz

Tüm dünyada NFT’lere olan ilgi her geçen gün artarak devam ederken, İstanbul önümüzdeki günlerde NFT alanında önemli bir zirveye ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin NFT konusunda en kapsamlı ve en büyük etkinliği olan NFT Summit İstanbul İçin Gün Sayıyoruz. Meta Venture Fund tarafından gerçekleştirilecek olan NFT Summit İstanbul 2022, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 28–29 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleşecek.

NFT Summit’te Neler Olacak?

NFT Summit İstanbul’a, dünyanın dört bir yanından alanında uzman kişiler katılacak ayrıca ünlü sanatçıların NFT sanat eserleri de sanatseverler ile buluşacak. NFT zirvesinde güncel teknolojik konular ele alınırken, bir yandan da 50 NFT sanatçısı NFT Summit İstanbul için özel olarak hazırladıkları sanat eserlerini katılımcıların ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak. NFT Summit İstanbul’da ele alınacak konuların başında; dijital sanatlar, NFT, web3.0, metaverse, tasarım, blockchain, DeFi–CEX/DEX ve akıllı kontrat gibi konular yer alıyor.

Etkinliğe Katılacak Uzman Kişiler Kimler?

NFT Summit İstanbul için gün sayıyoruz, haliyle katılımcıları da merak ediyoruz. NFTrade’in CEO’su Ori Levi, TodaysArt’ın kurucusu Olof van Winden, The Spicy Music Genel Müdürü George Stempolis, ConsenSys şirketinin Üst Strateji Yöneticisi Simon Morris, Humbl CEO’su Brian Foote, BoomHits CEO’su Jon Hook, Antenna NFT Kurucusu Katya Vinnikova, Bunch CEO’su Selçuk Atlı, Coniun.io Kurucu Ortağı Okan Uçkun, Lucify.io Kurucu Ortağı Doruk Eker, Firefly Üst Analitik Yöneticisi Dr.Taylan Yıldız, Inflow Network Kurucu Ortağı Afşin Avcı NFT zirvesine katılacak uzman isimler arasında yer alıyor.

NFT Summit İstanbul için gün sayıyoruz, sizleri katılım ücretleri konusunda da bilgilendirelim.  Normal kayıtlar 15 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında yapılacak ve fiyatı 299 $. Son kayıtlar ise 5 Mayıs-25 Mayıs tarihleri arasında yapılacak ve fiyatı 399 $. Ayrıca, 1499 $ ödediğiniz takdirde etkinlikte kendi projenizi tanıtabileceğiniz 5 dakikalık bir sunum hakkı da elde edebileceksiniz.

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.