Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Apexaverse

Apexaverse metaverse’ü Cardano üzerine kurulmuştur, oyun içi para birimi de Cardano’dur ve bir oyna-kazan oyunu olarak tasarlanmıştır. Fragmanı YouTube’da da yayınlanan Apexaverse, halen gelişme aşamasındadır ama oyun için karakterler ve silahlar hazır. Oyun için gerekli NFT’ler ve varlıklar satın alındı ve gerekli sözleşmeler de imzalandı.

Apexaverse ekibi, kullanıcılarının ve oyuncularının deneyimini rahat ve arkadaş canlısı kılmayı hedefliyor. Ekip, Apexaverse platformunun yardımcı programı simgesi olmak için $AXV’yi titizlikle hazırladı ve sağlam bir tokenomik yapıya sahip olmasını, çok amaçlı olarak hizmet etmesini planlıyor. $AXV tokeni geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü ve devam eden $AXV seed sale turuna katılarak $AXV satın alınabiliyor. $AXV, 2022’nin sonlarına doğru gate.io’da listelenecek.

Metaverse Arsaları Nedir?

Metaverse, kullanıcıların çeşitli dijital varlıklar oluşturmalarına veya birbirinden farklı coinler aracılığı ile bu varlıkları alıp satabilmelerine imkan sağlayan sanal bir dünya olarak ifade edilebilir. Gerçek dünya gibi metaverse’de kara parçalarından yani arsalardan oluşur.

Apexaverse; Cardano Blockchain üzerine kurulu, topluluk odaklı oyun geliştirme sürecini destekleyen, birden fazla P2E ve PVP oyunu içeren bir çevrimiçi oyun kataloğuna sahip olan.  merkezi olmayan bir sanal gerçeklik merkezi. Hikaye evreninde bulunan tüm oyunlar dahili olarak yapılıyor ve hepsi ASX tabanlı ekonominin bir parçası. Blok zinciri tabanlı P2E oyun modeli, oyun ekosistemindeki her oyuncuya bir ekonomi ve finansal ödül fırsatı sunuyor. Oyun içi varlıklar üzerinde daha fazla kontrol sağlayan oyuncular, kripto para birimi ve NFT’ler aracılığıyla kazanırken öte yandan en sevdikleri oyunları somutlaştırma fırsatı da yakalıyorlar.

Metaverse Evrenleri Nelerdir?

Metaverse yani Türkçe anlatımıyla sanal evren; kişisel bilgisayarların yanı sıra sanal ve artırılmış gerçeklik cihazları aracılığıyla kalıcı, çevrimiçi, 3 boyutlu sanal ortamları destekleyen, bir anlamda internetin varsayımsal bir yinelemesidir. Şu an aktif kullanılan evrenler Sandbox  ve Decentraland’dır bunlara Apexaverse’de katılamaya hazırlanıyor.

Apexaverse yol haritası şu anda yürürlükte. Ekip, hayallerini gerçekleştirmeleri konusunda oldukça iyimser bir tutuma sahip, kendi yol haritaları da şimdiden belli. Şu anda çok az meta veri deposu projesi uygun bir yol haritasına sahip. Apexaverse, blockchain endüstrisinde öne çıkmak için çaba gösteriyor.

Apexaverse ekibi, oyun ve blok zinciri endüstrisinde son derece yetenekli ve deneyimli profesyonellerden oluşuyor. Ekip, enerji endüstrisinde oldukça saygın bir profesyonel olan Tim Jones tarafından yönetiliyor. Tim Jones: “Cardano’dan önce, enerji endüstrisinde uzun yıllar geçirdim. Ayrıca danışmanlık ve varlık yönetimi yaptım. Enerji sektöründeki deneyimimin bana öğrettiği gibi, güçlü bir ekip olduğunda gerçek değer ortaya çıkıyor” ifadelerini kullanıyor.

Metaverse Koji Nedir?

Metaverse’ü; insanların sanal gerçeklik kulaklıkları, artırılmış gerçeklik gözlükleri, akıllı telefon uygulamaları veya diğer cihazları kullanarak buluşabileceği, çalışabileceği ve oynayabileceği sonsuz, birbirine bağlı sanal topluluklardan oluşan bir dünya olarak düşünebiliriz.

Şubat 2022’de geliştirilmeye başlayan Apexaverse halka açılacak ve P2E, NFT ve Web3’ü birleştiren ilk Cardano tabanlı proje olacak. Kripto dünyasında kullanıcılar kripto paralarını satıp ardından projeyi terk ediyorlar Apexaverse, kullanıcıların Telegram’da sohbet etmesini ve sistemde her gün en az 4 ile 6 saat arasında zaman geçirmesini hedefliyor.

Apexaverse ile metaverse yolculuğunuza başlayarak büyüyen P2E Market’ten yararlanabilirsiniz. Apexaverse, dünya çapında milyarlarca kripto ve oyun meraklısını bu evrene davet ediyor. Kullanıcılar bu platformda  NFT’lerini geliştirerek sürükleyici oyun, dengeli rekabet ve büyük ödüller yoluyla gerçek gelir elde ederek metaverse P2E kariyerlerini oluşturabilirler. Devam eden $AXV token satışına, borsalarda listelenmeden önce en düşük fiyattan almak için katılabilirsiniz. Daha fazla yerde bu tokenin listelenmeye başlaması an meselesi. Sandbox  veya Decentraland tokenlerini kaçırdıysanız, bu yeni bir fırsat olabilir.

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.