Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

En Değerli 5 NFT Portföyü

Ünlü isimlere ait en değerli 5 NFT portföyü listesinde; Gary Vaynerchuck, Snoop Dogg, Alexis Ohanian, Logan Paul, Steve Aoki, Beeple, Justin Bieber, Marshmello, Marc Cuban ve LaMelo Ball’u görüyoruz. Bu listede en son mart ayında Madonna’da yeni Bored Ape NFT’si ile yerini aldı. Aşağıda bu ünlülerin NFT yatırımları hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Gary Vaynerchuck

Gary Vaynerchuck, en değerli 5 NFT portföyü arasında ilk sırada. NFT platformuna desteği ile bilinen ünlü pazarlama uzmanının koleksiyonundaki NFT’ler, Mart ayı sonunda 97.4 milyon dolar değerine yükselerek sadece iki ayda 19 milyon dolar değer kazandı. Gary Vaynerchuck’ın koleksiyonu şu an 60.3 milyon dolar değere sahip. 

Snoop Dogg

Snoop Dogg, NFT ve Metaverse alanını en iyi kullanan ünlüler arasında. The Sandbox’ta kendi oyunlarını geliştiren ünlü rapçi, geçtiğimiz günlerde satın aldığı Death Row Records’u bir NFT plak şirketi haline getirecek. Snoop Dogg ayrıca Wiz Khalifa ile Ape Drops isimli 8 şarkılık NFT projesi de hazırladı. Bu şarkılar yalnızca ApeCoin sahiplerine sunuluyor. Snoop Dogg’un NFT yatırımları bir ayda 1.6 milyon dolar değer kazanarak, mart ayı sonunda 14.7 milyon dolar oldu. Snoop Dogg’un koleksiyonunun bugünkü değeri 14.8 milyon dolara ulaştı. 

Alexis Ohanian

Reddit’in kurucularından Alexis Ohanian NFT dünyasının önemli isimlerinden biri. Alexis Ohanian’ın NFT koleksiyonu, Mart ayı sonunda 5.9 milyon dolar değerine ulaştı ve 10 günlük bir süreçte 5.9 milyon dolardan 7.1 milyon dolara çıktı. 

Logan Paul

Geçmişte YouTube topluluk kurallarını çiğnemesi ile tanınan, 2018 yılında en çok kazanan YouTuber’lardan olan Logan Paul, portfoyü ile NFT dünyasında da ilk 5’e girdi ve son dönemde yeni NFT girişimi Liquid Marketplace ile gündemde. Girişim, NFT’leri kesirli bir biçimde ortak sahiplik ile protfolyonuza eklemenizi sağlıyor. Logan Paul’un NFT koleksiyonu Mart ayında 5.9 milyon dolar değerine ulaştı. Koleksiyon şu anda yüzde 3.26’lık bir değer kaybı ile 4.4 milyon dolar değerine ulaşmış durumda. 

Steve Aoki

Ünlü DJ Steve Aoki, eserleri ve performansları kadar NFT koleksiyonuyla da gündemde. Aoki’nin koleksiyonu 3.4 milyon dolar değerine ulaştı ve Mart ayı boyunca koleksiyonuna yüzlerce yeni NFT ekledi. Buna rağmen sanatçının koleksiyonu şu an %7’lik bir değer kaybı yaşıyor. 

Beeple, Justin Bieber ve Marc Cuban 

En değerli 5 NFT portföyü sıralamasında ilk 5’e giren ünlüler arasında, Mart ayında 1 milyon dolar değerindeki koleksiyonlarıyla Beeple ve Justin Bieber’da var. Ünlü DJ Marshmello, Mart ayında 972 bin dolar değerindeki koleksiyonu ile değeri 913 bin dolara ulaşan Marc Cuban’ı geride bıraktı. Basketbol oyuncusu LaMelo Ball, 840 bin dolar değerindeki koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekti. Şu anda Marsmello’nun, Beeple ve Justin Bieber’ı yakaladığını söyleyebiliriz. Marc Cuban ve LaMelo Ball’un koleksiyonları da Mart ayına kıyasla değer kazanmış durumda. 

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.