Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Grimes, Çocuk Metaverse Kitabını Duyurdu

Barselona’daki Çığ Zirvesi’nde Kanadalı müzisyen Grimes, çocuk metaverse kitabını duyurdu. Tesla CEO’su Elon Musk’ın çocuklarının annesi olan Grimes, projenin OP3N’den gelen 100 milyon dolarlık bir girişimin parçası olduğunu ve Çığ Vakfı’nın sanatla ilgili projelerin geliştirilmesini desteklemeyi amaçladığını söyledi.

Grimes Kimdir?

1988 doğumlu Claire Elise Boucher, daha çok bilinen sahne adı ile Grimes, Kanadalı şarkıcı, söz yazarı, albüm yapımcısı ve müzik video yönetmenidir. Vancouver’da doğmuş ve büyümüştür. Grimes’in yaptığı müzik elektronik, pop, hip hop ve R&B tarzlarından etkiler içerir ve müzik eleştirmenlerine göre alışılmışın dışında bir vokali vardır. 2013 yılında The Webby Award tarafından Yılın Sanatçısı seçilmiştir.

Grimes yaptığı açıklamada, “Web 3’e ilk girdiğimde, görmeyi umduğum türden bir projeydi. Bebekler ve yetişkinler için derinden anlamlı olan derin bir deneyim yaratmak amacıyla bebekler ve küçük çocuklar için bir dizi eğitici sanat başlatmak üzere OP3N ile ortak olmaktan ötürü çok heyecanlıyım” dedi. Sanatçı daha önce Mart 2021’de değiştirilemez bir token koleksiyonu çıkardıktan sonra yaklaşık 6 milyon dolar değerinde dijital sanat satmıştı. Grimes, çocuk metaverse kitabını duyurdu ve bunun belkide bir ilk olmasından ötürü mutlu olduğunu ifade etti. Grimes, TikTok’un NFT Koleksiyonunda da yer aldı.

Metaverse İle İlgili Kitaplar Arasında Bir Çocuk Kitabı

OP3N, kendisini Web 3’teki yaratıcıları güçlendirmek için bir fırlatma rampası olarak tanımlıyor ve 100 milyon dolarlık girişimi başlatmak için Avalanche Foundation ile ortaklık kuruyor. Girişim, Galaxy Interactive ve BRV Capital Management’ın genel ortakları tarafından ortaklaşa yönetilen OP3N için 10 milyon dolarlık bir başlangıç ​​finansman turunu takip ediyor. Grimes, çocuk metaverse kitabını duyurdu ve “Culture Catalyst” olarak adlandırılan projenin de, Grimes’ın kitap projesini içereceğinden bahsetti. Bir basın açıklamasına göre, Sandbox’ın Sebastien Borget ve Axie Infinity kurucu ortağı Jeffrey Zirilin de turu destekledi.

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.