Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

OpenSea, NFT Platformu Gem’i Satın Aldı

OpenSea, NFT platformu Gem’i satın aldı. OpenSea’nin yaptığı açıklamaya göre, NFT platformu Gem’in satın alma sonrasında faaliyetlerinde bir değişiklik yapılmayacak ve aynı şekilde sürdürecek. OpenSea, Gem’i satın almasını özellikle profesyonel topluluk için gerçekleştirdiğini belirtiyor.

Gem, düşük maliyetlere sahip tek bir finansal işlem ile birden fazla pazar yerinde NFT satın almanızı sağlayan bir platform. Gem ile, NFT koleksiyonlarından parçaları uygun fiyatlara ve toplu olarak alabiliyorsunuz. Platformda nadirlik filtreleri ve token ayırt etmeksizin ödeme yapabilme özellikleri sunuluyor. Gem NFT alımını şimdiye kadar OpenSea, LooksRare, Rarible, X2Y2 ve NFT20 gibi pazar yerlerinden sağlıyordu.

OpenSea NFT platformu Gem’i satın aldı ve bu yatırımın doğru bir yatırım olduğunu düşünüyor. Gem’de görülen bazı özellikler kademeli olarak OpenSea pazaryerinde kendini göstermeye başlayacak. Şirketin kurucusu Devin Finzer, satın alma sebebinin profesyonel kullanıcılara daha iyi hizmet verme ve her deneyim seviyesindeki kullanıcıya daha fazla seçenek sunmak olduğunu belirtiyor. 

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.