Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Teksas’ta Bitcoin Madenciliği Yapılacak

ABD’nin Teksas eyaletine bağlı Fort Worth şehrinin Belediye Başkanı Mattie Parker, Teksas’ta Bitcoin madenciliği yapılacak duyurusunda bulundu. Fort Worth, ABD’de Bitcoin madenciliği yapan ilk şehir hükümeti olarak tarihe geçti.

Şehirde, kripto para madenciliği girişimine başlamak için kar amacı gütmeyen bir dernek olan Teksas Blockchain Konseyi ile ortaklık kuruldu. Dernek tarafından, Bitmain markalı S9 makineler ve Bitcoin madencilik yapılabilmesi için 3 ASIC madencilik teçhizatı bağışlandı. Böylece 7/24 Teksas’ta Bitcoin madenciliği yapılacak.

Belediye Başkanı Mattie Parker, “Blockchain teknolojisi ve finansal açıdan devrim yaratan kripto paralarla Fort Worth’u teknoloji dostu bir şehre dönüştürmek istiyoruz. Bugün, Teksas Blockchain Konseyi’nin desteği ve ortaklığıyla, kripto para dünyasına küçük ölçekte bir adım atıyoruz. Teksas’ta Bitcoin madenciliği yapılacak bu yüzden Fort Worth geleceğin başladığı yer. Bu küçük ama güçlü makineler, Fort Worth’un teknoloji ve yenilik için lider bir merkez olma konusundaki daha büyük taahhüdünü işaret ediyor.” açıklamasında bulundu.

Related Posts

Leave a Reply

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.